NAČÍTÁM...

Zabezpečovací systémy

Zabezpečíme váš domov

Chcete mít pocit bezpečí ve chvíli, kdy nejste doma?
Zabezpečíme váš rodinný dům, byt, kancelář a okolní prostory
pomocí moderního systému Jablotron 100+.

Kompletní zabezpečení domu a objektů

Zabezpečíme a ochráníme váš rodinný dům, byt i kancelář před vniknutí cizích osob. Ochráníme vás a váš majetek před nebezpečím. Používáme moderní systém Jablotron 100+.
Moderní technologie dokáže spoustu věcí vyřešit za vás. Díky jejím možnostem se nemusíte obávat o svůj majetek, ani o své blízké.
Díky přehledné a jednoduché aplikaci v chytrém telefonu máte o všem důkladný přehled a vše lze jednoduše ovládat.
Nabízíme širokou škálu zapezpečovacích prvků a čidel (pohybová, okenní, kouřová, CO2 čidla, vodní a venkovní pohybové čidla).
  • Ochrana proti vniknutí
  • Ochrana osob i majetku
  • Snadné ovládání
  • Aplikace v chytrém telefonu

Ukázka senzorů a čidel

Detekce pohybu, kouře a požáru

Kamerový systém

Exteriérový kamerový systém pokrývá nejen vnitřní prostory, ale také okolí vašeho domu a zahrady. Díky němu se můžete cítit bezpečně i v noci, kdy vám zajistí klidné spaní. Na kamery se můžete podívat nejen přes display v domě ale také z chytrého telefonu v práci či na dovolené.
Interiérový kamerový systém vám zajistí okamžitý přehled nad vaší domácností, dětmi i majetkem v situaci, kdy právě nejste doma.
Bezdrátový kamerový systém se využívá v případě, kdy chcete všech výše uvedených výhod dosáhnout bez nutnosti natažení kabelů. Zvláště u starších domů je jeho instalace často výhodnější a jednodušší, než zásah a sekání do stávajících zdí.
  • Okamžitý přehled odkudkoliv
  • Neustálý monitoring se záznamem
  • Upozornění v případě nebezpeční

Kontaktujte nás přímo

V případě zájmu o některou z námi nabízených služeb nás neváhejte kontaktovat. Ozveme se vám hned, jakmile to bude možné.